در دنیای امروز و با گسترش علم و فناوری های جدید ، راه برای آسایش و بهبود کلیه فرآیند های زندگی با سرعت بالایی در حال حرکت می باشد.

ما نیز با داشتن تجربه ای چندین ساله و با کمک از نیروهای متخصص و نمونه کارهای مختلف در گستره فناوری اطلاعات و تجارت الکترونیک و با رضایت مشتریان خود توانسته ایم بخش کوچکی از نیاز مردم را فراهم کنیم.

طراحی وب سایت در سالهای گذشته با فراز و نشیب های مختلفی رو به رو بوده و با پیشرفت تکنولوژی ها توانسته است بخشی از توقعات بازار را در عرصه الکترونیک بهبود ببخشد.

از این رو برخی از شرکت ها و یا افراد که با اندک تجربه اقدام به طراحی وب سایت هایی بدون کیفیت و استاندارد های لازم و با دریافت هزینه نا معقول نسبت به تخریب شرکت ها و ازبین بردن فضای رقابتی سالم مبادرت نموده اند ، نتوانسته اند برخی نیازهای مشتریان و کارفرما ها را برآورده سازند و از این رو ما شاهد برخی وب سایت های آماتوری و بسیار ساده ، اما با هزینه های بسیار بالا هستیم..

در حال حاضر وب سایت های متعددی در کشور قابل دسترسی می باشند که شاید تمامی آنها نیاز کاربران و بازار را نتوانند برآورده سازند ، زیرا همانطور که پیشتر بیان شد به طور غیر حرفه ای اقدام به طراحی وب سایت نموده اند.

ما در گروه تجارت الکترونیک کاریزما تلاش می کنیم تا با طراحی وب سایت ها و ارائه مشاوره  رایگان شما را در برآورده کردن نیاز ها ، با بهترین تکنولوژی ها، با ظاهری جذاب ، در زمان مناسب و با هزینه های مناسب و در جهت داشتن وب سایتی استاندارد و کاربرپسند یاری نماییم.

 

نیاز به یک سایت دارید؟

اول دامنه مورد نظر خودتون رو پیداکنید

ir.

10 هزارتومان

com.

180 هزارتومان

net.

200 هزارتومان

org.

260 هزارتومان

info.

280 هزارتومان

co.

220 هزارتومان

انواع وب سایت در طراحی سایت

سایت استاتیک یا ثابت (Static Website)

در طراحی سایت و طراحی پرتال این سایت ها یک بار طراحی شده و اطلاعات مورد نیاز در آنها قرار می گیرد و پس از آن برای تغییر نیاز به طراحی حرفه ای یا نیمه حرفه ای سایت است. زبان برنامه نویسی اینگونه از سایت ها در بیشتر موارد HTML و Java Script هستند که در نوع توسعه یافته تر می توان از CSS نیز بهره برد.
از آنجا که در طراحی سایت و طراحی پرتال از حجم کمتری ازکد در طراحی سایت های استاتیک استفاده می‌شود، سرعت بارگذاری (Loading) بالایی دارا می باشند. علاوه براین کاهش حجم کدها خوانایی بیشتر سایت توسط موتور های جستجوگر را به دنبال دارد.این موارد سبب بهتر شدن وضعیت آنها در طراحی سایت و طراحی پرتال از لحاظ امتیاز دهی موتورهای جستجو (رنکینگ) خواهد شد. در ضمن این گونه سایت ها قیمت طراحی پایین تری را نسبت به سایر سایت ها دارند.
استفاده از افراد حرفه ای علاوه بر افزایش امنیت ،سبب بهره مندی از گرافیک و ظاهری زیبا می‌شود چرا که همه چیز ثبات دارد، از جمله متن ها و اندازه ی تصاویر و همچنین همه ی عناصر مکان مشخص و ثابتی دارند ،که در نتیجه می توان برای محل قرار گرفتن هر یک از اجزا، بهترین تصمیم را گرفت.
اما از طرفی ممکن نبودن ایجاد تغییرات توسط افراد عادی سبب می‌شود تا امکان بروز رسانی سایت توسط صاحبان و مدیران سایت نباشد.
سایت های استاتیک در طراحی سایت و طراحی پرتال برای شرکت ها، سازمان ها و افرادی مناسب است که حداکثر یک یا دو بار در سال نیاز به تغییر در محتوای سایت دارند.

طراحی سایت - سئو - کاریزماتک

سایت دینامیک یا پویا (Dynamic Website)

در طراحی سایت و طراحی پرتال افراد عادی که دسترسی به سیستم مدیریت محتوای سایت را داشته باشند،می توانند محتوای  سایت های دینامیک را بعد از طراحی تغییر دهند. زبان برنامه نویسی وب سایت های پویا میتواند براساس نیاز متفاوت باشد اما عمدتا” از زبان های برنامه نویسی ASP ASP.Net ، PHP، CSS، Silver light و یا Ajax استفاده می‌شود.
در طراحی سایت و طراحی پرتال این گونه از سایت ها در ابتدا اسکلت سایت توسط طراح ایجاد و سپس محتوا توسط مدیران سایتها بارها تغییر می‌کند . از این رو طراح در طراحی سایت و طراحی پرتال نسبت به موقعیت و اندازه ی دقیق متن ها و تصاویر و سایر فایل هایی که بعدا” توسط مدیران سایت ها تغییر می‌کند اطلاعی ندارد بنابر این همه حالات را در نظر می گیرد و این کار سبب می‌شودکه تاحدودی از گرافیک و جلوه ی سایت کاسته شود.
یکی از مزیت های  سایت های دینامیک این است که محدودیتی برای ایجاد، تغییر یا حذف مطالب، تصاویر و صفحات و… وجود ندارد.
با توجه به اینکه دراین گونه سایت ها از زبان های برنامه نویسی پیشرفته استفاده می‌شود امکانات زیادی در آنها قابل ایجاد است به مانند ایجاد صفحات هوشمند، فرم ها وموتورهای جستجوی پیچیده.
اما استفاده زیاد از کدها سبب کند شدن بارگذاری (Loading) سایت وکم شدن رنکینگ آن در موتور های جستجو می شود.
سایت های دینامیک برای افراد، شرکت ها و سازمان هایی که بیش از دوبار در سال نیاز به تغییر در محتوای سایت را دارند،مناسب است.

برای طراحی و راه اندازی سایت با ما تماس بگیرید

شماره تماس  6-160-106-0930

سایت دارای سیستم مدیریت محتوا ( Content Management System Website)

در  طراحی سایت و طراحی پرتال این سایت ها که در اصطلاح به CMS ) Content Management System ) مشهورند، وب سایت هایی از نوع  سایت های دینامیک یا پرتال ها هستند که توسط طراحان حرفه ای و یا شرکتهای طراحی حرفه ای برای مصارف خاص ایجاد می شوند. تمام خصوصیات مربوط به  سایت های دینامیک در مورد سایتهای CMS صدق می کند.
از مزایای این سیستم ها نسبت به سایر  سایت های دینامیک می توان به آماده و جامع بودن اشاره کرد، به طوری که اغلب اینگونه از سایتها در کمتر از سه روز کاری قابل نصب و استفاده هستند.
طراحی سایت های CMS در  طراحی سایت و طراحی پرتال به مانند طراحی یک خط تولید است و طراح سعی در رعایت تمام اصول امنیتی، گرافیکی، رنکینگ موتور های جستجو و سایر موارد موثر می کند.

TOP